Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Horké noci v poušti

Zobrazuji údaje o svazku Horké noci v poušti


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/6Special139 G AKim Lawrenceová (Lawrence, Kim)Únos do oázyHorké noci v pouštiŠejk Karím, dědic trůnu Zafsidu, obviní anglickou učitelku Prudence ze zmizení své sestry. I když ho Prue neuvěřitelně přitahuje, udělá vše, aby ochránil svou rodinu. I kdyby to mělo znamenat její únos na zapomenuté, ale kouzelné místo v jeho zemi!
2009/6Special139 G BLucy Monroeová (Monroe, Lucy)Pokořené srdceHorké noci v pouštiJade obětovala téměř všechno, když podlehla smyslnému a charizmatickému šejkovi Chalílovi. Teď si však uvědomuje, že je patrně jen dalším zářezem na pomyslném seznamu jeho milenek … a použije veškerou rafinovanost, aby dosáhla toho, po čem její srdce touží.
2009/6Special139 G CLouise Allenová (Allen, Louise)Prostopášník z pouštěHorké noci v pouštiNavzdory výbuchům zlosti svého nevlastního syna se lady Caroline vydá po smrti manžela na cestu do dalekého Turecka – a to sama! Ale jen do chvíle, kdy prožije vzrušující noc s tajemným prostopášníkem Drewem Fentonem …

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3749
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.06.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace