Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Večírky a noci

Zobrazuji údaje o příběhu Večírky a noci


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Sladký život43 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů – bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod, to nejpodstatnější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si ale Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že pro Silase, jejího milovaného manžela, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… Láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!
2013/11Zlatá kolekce23 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Večírky a nociMiliardář Silas se rozhodne oženit se s Julií z velmi praktických důvodů - bude z ní totiž ideální manželka! K uskutečnění plánu mu dopomůže řada náhod. Avšak to nejdůležitější, co mu umožnilo dovést svou vyvolenou k oltáři, totiž že ho Julie miluje, si Silas neuvědomuje. A Julie zase vůbec netuší, že Silasovi, jejímu milovanému manželovi, šlo jenom o sňatek z rozumu… I když… I když láska nad rozumem zatím vždycky zvítězila!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1734
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace