Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Sladká odveta

Zobrazuji údaje o svazku Sladká odveta


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2000/8BestSeller7 V ASusan Napierová (Napier, Susan)Opojné vítězstvíSladká odvetaVivian přijíždí na pustý ostrov místo své sestry, aby ji ochránila před odplatou Nicka Thornea. Sama se však záhy chytí do důmyslně nastražené pasti...
2000/8BestSeller7 V BRosalie Ashová (Ash, Rosalie)Pronásledovaná nevěstaSladká odvetaKdyž Beth znenadání přeruší Rafaelovu svatbu, ještě netuší, že Rafe bude chtít, aby mu nahradila původní nevěstu!
2000/8BestSeller7 V CNatalie Foxová (Fox, Natalie)Proradná touhaSladká odvetaJejich vztah byl tím nejlepším, co Sarah v životě potkalo - dokud ji Matt nezradil. Jeho polibky teď sice byly stejně spalující jako dřív, ale šlo mu po jedenácti letech o to, aby ji znovu získal, nebo se chtěl jen mstít?
2000/8BestSeller7 V DMargaret Mayo (Mayo, Margaret)Bláznivá láskaSladká odvetaTannice na svou první lásku nikdy nezapomněla, i když Benedict tehdy toužil víc po penězích a moci než po ní. Proto když se s ním nenadále znovu setká, nemá v hlavě nic jiného než pomstu!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2772
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace