Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rebecca Langová

Zobrazuji údaje o autorce Rebecca Langová - Lang, Rebecca


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/1Romance208 D Půlnoční slunceOwen je výborný lékař, ale neumí si představit, že by jeho kolegou v drsném arktickém prostředí měla být – žena! Alanna je však dostatečně sebejistá, aby se uměla prosadit. A chce Owenovi také dokázat, že má i jiné než ryze odborné kvality!
1998/4Sladká romance22 J Svatební píseňMeg byla kdysi do Craiga zamilovaná, ale jejich vztah neměl budoucnost. O to větší je pro ni šok, když se s ním setká na svém novém pracovišti jako s kolegou - a nemůže z jeho blízkosti tak snadno uniknout jako kdysi.
2000/12Romance394 B Skvělá pověstLékařka Abby Gibsonová je nadšená, že může spolupracovat s primářem oddělení, Blakem Continim, jehož pověst v nemocnici je skvělá. I když jí Blake dává najevo svou náklonnost, Abby tuší, že před ní skrývá nějaké tajemství!
2002/11Lékařská romance duo41 R ANa správné cestěClay Sotheby je chirurgem a věnuje se pouze práci a kariéře, na osobní vztahy nemá čas. Na dobročinném večírku však vyhraje schůzku naslepo s jednou z nemocničních sester. Jeho partnerkou je sálová sestra Sophie Dunhillová, která se sama stará o malou dcerku. Clay si postupně uvědomuje, že ho Sophie nezvykle přitahuje a že více než po místě primáře touží po manželce a rodinném životě!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na La

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2940
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace