Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jennie Adamsová

Zobrazuji údaje o autorce Jennie Adamsová - Adams, Jennie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2007/6Romance Duo792 T BSňatek dohodouClaire je šokována, když jí její chladný a odtažitý šéf Nicholas Monroe oznámí, že potřebuje vhodnou manželku a že žena, kterou si vybral, je právě ona! Má na jeho nabídku manželství bez lásky přistoupit? Jak dlouho před ním dokáže skrývat své vřelé city, které k němu chová od chvíle, kdy vstoupila do jeho kanceláře?
2007/8Romance Duo802 T BPohodlné manželstvíMax Saunders zažije opravdový šok, když zjistí, že je otcem dvojčat! Neměl ani ponětí, že ti dva chlapci existují, a najednou se o ně musí postarat úplně sám. Jenže Max si dokáže poradit v každé situaci. Než aby si to nechal přerůst přes hlavu, najme si chůvu! A navíc jí hned nabídne manželství, aby nemohla dát výpověď.
2008/8Romance Duo846 T BPo pracovní doběChrissy je rozhodnutá nepodlehnout svodům svého šéfa, který má pověst playboye. Brzy si však uvědomí, že s ním stále častěji zůstává po pracovní době a jejich vztah se pomalu mění v lásku. Nate Barrett ví, že Chrissy si zaslouží pravou lásku, ale dokáže ji přesvědčit, že právě on je pro ni tím pravým?
2009/6Romance Duo876 T AVezmeš si mě?Lily trpí poruchou krátkodobé paměti, ale úspěšně se jí to daří skrývat před svým šéfem, přitažlivým a neodolatelným Zachem Swiftem. Své city k němu ale už tajit nedokáže, zvlášť když s ním musí odjet na služební cestu …
2010/8Romance Duo918 T BSvérázné děvčeObětavá Sofie nastoupila jako ošetřovatelka a osobní asistentka multimilionáře Greye, který se zotavuje ze zranění. Je z toho celá nesvá a zamilovat se do svého zaměstnavatele je ta poslední věc, kterou by potřebovala. Ale lze se ubránit vzájemným sympatiím, když pouze ve dvou tráví veškerý čas na venkově, kde lišky dávají dobrou noc?
2011/11Romance Duo950 T BKonečně svatba!Když Jarred požádal svou asistentku Molly o neformální výpomoc, nečekal, že by jejich čistě pracovní vztah mohl přerůst v něco víc… Molly se v aristokratických kruzích, kam Jarred patří, necítí dobře. Odolá však Jarredovým svodům během společné noci na romantickém ostrově?
2012/8Romance Duo968 T BRománek po australskuFiona vplula do Brentovy kanceláře s úsměvem na rtech a s obrovským nadšením. Vždyť tento renomovaný zahradní architekt jí nabídl práci snů! Fiona brzy zjistí, že je spojuje nejen zajímavá zakázka, ale že začíná svého nového zaměstnavatele s tak zelenýma podmanivýma očima vnímat i jako velmi přitažlivého muže…
2013/1Romance978 B Dychtivá srdceScarlett se vrací z Austrálie do Monta Correnti v Itálii, aby pomohla vést rodinnou restauraci. Kdyby však tušila, že jejím podřízeným bude šéfkuchař Lorenzo, nikdy by na takovou nabídku nepřistoupila. Tenhle vášnivý Ital jí totiž kdysi zlomil srdce a Scarlett dala od té doby všem mužům vale.
Při společné práci si oba uvědomují, že navzdory uplynulým létům si nejsou lhostejní. Lorenzo ví, co se skrývá pod Scarlettinou ledovou slupkou. Podaří se mu tuhle okouzlující dívku přesvědčit, že jeho láska k ní je stále tak silná jako tenkrát?
2022/2Special na přání426 H BVezmeš si mě?Lily trpí poruchou krátkodobé paměti, ale úspěšně se jí to daří skrývat před svým šéfem, přitažlivým a neodolatelným Zachem Swiftem. Své city k němu ale už tajit nedokáže, zvlášť když s ním musí odjet na služební cestu…

Počet zobrazených záznamů: 9

Na seznam autorek začínajících na Ad

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5321
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 27.02.2022, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace