Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Dianne Drakeová

Zobrazuji údaje o autorce Dianne Drakeová - Drake, Dianne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2004/10Romance631 D Váhavý nápadníkJack Sutton a Lacy Archerová mají nějakou dobu společně vést zdravotní praxi v malém městečku. Každý ale k této práci přistupuje jinak. Zatímco Lacy se hodlá v Sunstonu usadit natrvalo, Jack je tu jen na záskok a těší se na návrat ke své milované ortopedii do Chicaga. Jenže nečekané vzplanutí před něj staví těžkou volbu: chce raději Lucy, nebo svou práci ve velkoměstě?
2006/2Lékařská romance duo80 R AJiskřička nadějeAnna Wellsová pracovala na klinice jako vrchní sestra a její práce pro ni byla vším. Pak v jediném okamžiku se její role drasticky změnila a ona sama se stala pacientkou na vozíčku. V této zoufalé situaci jí osud seslal lékaře, který nedovolil, aby v ní pohasla jiskřička naděje, že se její stav zlepší. Mitch Durant dokázal zázraky nejen s jejím nemocným tělem, ale i srdcem…
2007/1Lékařská romance duo91 R AČas léčíSolainu a Davida svedl osud dohromady za velmi dramatických okolností. Při cestě do odlehlé chaty našla Solaina Davida úplně vyčerpaného, zraněného a na pokraji života. Ujala se ho, ošetřovala jej, a přestože blouznil, mnohokrát jí opakoval, že je nejkrásnější žena na světě, žena jeho snů…
2007/2Lékařská romance duo92 R BDalší pokusKdyž doktor Paul Killian navštíví v horách kliniku Solange Léandrové, je jí uchvácen. Nechce od života nic jiného než pracovat po boku této úžasné ženy a stát se součástí rodiny, kterou si tady vytvořila. Podaří se mu dokázat, že své rozhodnutí myslí vážně?
2007/9Lékařská romance duo99 R BV lůně divočinyDoktor Michael Morse při cestě za svou matkou na Aljašku potkává uprostřed divočiny krásnou a znepokojivou ženu, doktorku Alexandru Sokolovovou. Měl by ji znát… Jenže jeho minulost je temná a zamlžená. Pomůže mu Alexandra najít z ní cestu ven?
2011/10Special na přání178 H BVáhavý nápadníkLáska na předpisDoktor Jack Sutton a sestra Lacy Archerová mají nějakou dobu společně vést zdravotní středisko v malém městečku. Každý k téhle práci ale přistupuje jinak. Zatímco Lacy se hodlá v Sunstonu usadit natrvalo, Jack je tu jen na záskok a těší se na návrat ke své ortopedické praxi do Chicaga. Jenže nečekané vzplanutí před něj staví těžkou volbu - chce raději Lacy, nebo svou práci ve velkoměstě?

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Dr

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3240
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace