Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Darcy Maguireová

Zobrazuji údaje o autorce Darcy Maguireová - Maguire, Darcy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/8Romance Duo562 D BRouška tajemstvíMeg si tvrdě vybojovala svou nezávislost na Jakeovi Adamsovi, a tak není divu, že je překvapena, když se po třech letech objeví znovu v jejím životě. Jake je však rozhodnutý získat Megino srdce zpět!
2003/11Romance Duo577 T BV síti láskyChytrá, přitažlivá a svobodná Clare Harrisonová je tvrdě pracující dívka, která rozhodně nemá na nějaký romantický vztah ani pomyšlení. Ale jen do té doby, než se setká s Markem Kingem, který ji přesvědčí o opaku!
2004/1Romance583 A BPodivný spolubydlícíPo čem ženy toužíMoje poslední svobodná přítelkyně se zrovna vdává a já jsem opět jen jako družička. A navíc není v dohledu ani žádný snoubenec. Jen můj pes, který se mnou sdílí byt. Ale radši takový pes, než můj spolubydlící Rick, který sice stojí za hřích, ale je to podivín!
2004/5Romance605 C Aférka na lodiZa týden už bude Cassie Wintersová stát před oltářem se svým vyvoleným! Teď ale její život převrátil naruby Matt Keegan, v jehož kajutě se probudila po večírku na rozloučenou. Co to všechno má znamenat? Cassie sama neví a má před sebou jen pár dní, aby všemu přišla na kloub...
2006/4Romance721 D Zásnuby na objednávkuTara Andrewsová miluje svou práci v rodinné firmě, která zajišťuje zásnuby a svatby. Sama však nemá v úmyslu v dohledné době vdát se. Všichni muži ji zklamali. Ale pak se objeví pohledný milionář Patrik Keene. Tara pochopí, že tohle by mohl být jediný muž v jejím životě, kvůli kterému by ráda své rozhodnutí změnila. Jenže má smůlu. Patrick Keene se totiž brzy hodlá zasnoubit s bohatou dědičkou Kasey…
2006/5Romance724 B I sny se plní…Skye Andrewsová se po čtyřech letech setká náhodně se svým bývalým milencem, kterého opustila, když s ním otěhotněla. Nick je právník, který jde tvrdě za svou kariérou, a manželství a děti do jeho plánů nezapadají. Skye ho milovala natolik, že mu nemohla jeho sny zničit, a proto mu ani neřekla, že bude otcem. Oba musí teď projít nelehkou cestou, než pochopí, že si jsou souzeni a že jejich místo je po boku toho druhého.
2006/6Romance729 B Holka na vdáváníPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku. A tak oba hrají na veřejnosti zamilovaný pár, ale v soukromí Riana dál pátrá, jak k tomuto podivnému zasnoubení vlastně došlo?
2007/3Romance Duo777 T BMilostné hryAlex Calahan, majitel reklamní agentury, kdysi zničil Jess Thompsonové nejen kariéru, ale i život. A Jess si to nenechá líbit! Přesto se nechá vtáhnout do Alexových intrik a přistoupí na hru o snoubence a budoucí Alexově nevěstě…
2007/7Romance796 D Cesta k oltářiRoxanne Grayová má jako soukromá detektivka za úkol prokázat, že Cade Taylor Watson je stejný jako všichni muži a nechá se snadno svést cizí ženou, i když má před svatbou. On však zůstane věrný své snoubence, která ho i přesto opustí. A protože Roxanne s Cadem stráví spoustu času, není divu, že jí tento vysoký, pohledný a neodolatelný muž ukradne srdce!
2007/8Romance799 B Svatba v MelbourneTahlia Moranová se dlouho snažila, aby se mohla stát marketingovou ředitelkou ve firmě. A najednou na toto místo nastoupí nový, zcela neznámý Case T. Darrington. Tahlia se se svou porážkou nemůže smířit a dělá všechno, aby se vypracovala na vedoucí pozici! A jaký je její plán? No přece nového přitažlivého šéfa svést a přetáhnout si ho na svou stranu…
Minisérie Kancelářské klípky
2011/2Special na přání162 H AZásnuby na objednávkuVytoužená svatbaTara miluje svou práci v rodinné firmě, která organizuje zásnuby a svatby. Sama však nemá v úmyslu v dohledné době vdát se, všichni muži ji zklamali. Ale pak se objeví pohledný milionář Patrik Keene a Tara pochopí, že tohle by mohl být jediný muž v jejím životě, kvůli kterému by ráda své rozhodnutí změnila.
2011/2Special na přání162 H BI sny se plní…Vytoužená svatbaSkye se po čtyřech letech setká náhodně se svým bývalým milencem, kterého opustila, když s ním otěhotněla, protože do plánů nelítostného právníka děti a rodina nezapadaly. Oba teď musí projít nelehkou cestou, než pochopí, že si jsou souzeni a že jejich místo je po boku toho druhého.
2011/2Special na přání162 H CHolka na vdáváníVytoužená svatbaPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně ale hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku.
2012/5Special na přání192 H AAférka na lodiZa týden už bude Cassie stát před oltářem se svým vyvoleným! Teď ale její život převrátil naruby Matt, v jehož kabině na lodi se probudila po večírku na rozloučenou se svobodou. Co to má všechno znamenat? Cassie má jen pár dní na to, aby všemu přišla na kloub…

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3177
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace