Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Vytoužená svatba

Zobrazuji údaje o svazku Vytoužená svatba


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/2Special na přání162 H ADarcy Maguireová (Maguire, Darcy)Zásnuby na objednávkuVytoužená svatbaTara miluje svou práci v rodinné firmě, která organizuje zásnuby a svatby. Sama však nemá v úmyslu v dohledné době vdát se, všichni muži ji zklamali. Ale pak se objeví pohledný milionář Patrik Keene a Tara pochopí, že tohle by mohl být jediný muž v jejím životě, kvůli kterému by ráda své rozhodnutí změnila.
2011/2Special na přání162 H BDarcy Maguireová (Maguire, Darcy)I sny se plní…Vytoužená svatbaSkye se po čtyřech letech setká náhodně se svým bývalým milencem, kterého opustila, když s ním otěhotněla, protože do plánů nelítostného právníka děti a rodina nezapadaly. Oba teď musí projít nelehkou cestou, než pochopí, že si jsou souzeni a že jejich místo je po boku toho druhého.
2011/2Special na přání162 H CDarcy Maguireová (Maguire, Darcy)Holka na vdáváníVytoužená svatbaPo bouřlivé noci najde Riana Andrewsová na prsteníčku zásnubní prsten a je více než překvapená! Zvlášť když zjistí, že oním mužem, který jí ho navlékl, je přitažlivý fotograf Joe Henderson. Marně ale hledá ve svých vzpomínkách, kdy ji Joe žádal o ruku.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1556
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.02.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace