Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Žena se známostmi

Zobrazuji údaje o svazku Žena se známostmi


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/10Special117 G ASharon Sala (Sala, Sharon)Než odbije půlnocŽena se známostmiHallie O’Gradyová byla z dárku, který dostala od sester k narozeninám, nervózní už předem - rekreační pobyt na texaském ranči, plném pohledných kovbojů! A to ještě netušila, že ten nejpohlednější a nejmilejší z nich změní od základů její život, ještě než odbijí poslední vteřiny tisíciletí.
2007/10Special117 G BMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Klub osamělých otcůŽena se známostmiNebyl to nápad K.C. Haleyové, zajímat se o skupinu otců s dětmi, scházejících se v parku před jejími okny, natož si mezi nimi hledat toho pravého. A přesto díky podnikavé sestře právě tady poznala neodolatelného muže a ideálního kandidáta na volné místo po jejím boku.
2007/10Special117 G CBeverly Bartonová (Barton, Beverly)Plná hrst štěstíŽena se známostmiHolt Jackson si vůbec neuvědomuje, jaký poklad má už pět let přímo v kanceláři své stavební firmy. Bennie, jeho schopná asistentka a nejlepší kamarádka, by se ale pro něj ráda stala ještě něčím víc. Jen kdyby šéf konečně pochopil, že se bez ní neobejde nejen ve firmě, ale ani v životě!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2545
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace