Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Vepsáno do srdce

Zobrazuji údaje o svazku Vepsáno do srdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/2Special96 G ACait Londonová (London, Cait)Dům po babičceVepsáno do srdceCarly se po návratu do rodného městečka dozví nepříjemnou novinu. Dům, o kterém byla přesvědčená, že ho zdědí po své milované babičce, už má jiného majitele… nečekaného a o to nevítanějšího. Jejího bývalého manžela! Carly se rozhodne dům, k němuž ji váží vzpomínky, získat zpátky. Získá ale i něco jiného!
2006/2Special96 G BCarolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Nastávající milenciVepsáno do srdcePro vážnou a seriózní Jayde je těžko představitelné, že by svolila k něčemu tak frivolnímu, jako je účast v reality show, kdy si ji bude v přímém televizním přenosu namlouvat zcela neznámý muž. Jenže Jayde míní a její mladší sestra mění… Pro Garreta je taky nepředstavitelné, že by si mohl s nudnou Jayde něco začít. Jenom ale do určité chvíle!
2006/2Special96 G CWendy Rosnauová (Rosnau, Wendy)Usměvavý domovVepsáno do srdceKdyž Stevie zdědila restauraci a dům v jakémsi zapadákově kdesi v Lousianě, rozhodně si nepředstavovala, že restaurace se ukáže být špinavou hospodou, kde se dělají pouze hamburgery, a dům rozpadající se barabiznou s přítulným aligátorem… A kromě toho, že se bude muset vypořádat s ještě přítulnějším Justem, nečekaným spolumajitelem restaurace!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2514
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace