Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Wendy Rosnauová

Zobrazuji údaje o autorce Wendy Rosnauová - Rosnau, Wendy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/7Nebezpečné vztahy18 X Žhavé slunceNicole Chapmanová se natrvalo stěhuje k babičce do Luisiany, aby přemohla trpké životní zklamání. Její vitální babička si najme na práci na svém domě podmínečně propuštěného trestance Johnnyho, který se tu narodil a jímž místní obyvatelé pohrdají.
Nicole, ač nerada, se musí s jeho přítomností smířit. Záhy se ukáže, že se Johnnyho kdosi snaží připravit o život, a Nicole si musí přiznat, že to, co ji k Johnnymu poutá, není jen jeho svůdný vzhled...
2006/2Special96 G CUsměvavý domovVepsáno do srdceKdyž Stevie zdědila restauraci a dům v jakémsi zapadákově kdesi v Lousianě, rozhodně si nepředstavovala, že restaurace se ukáže být špinavou hospodou, kde se dělají pouze hamburgery, a dům rozpadající se barabiznou s přítulným aligátorem… A kromě toho, že se bude muset vypořádat s ještě přítulnějším Justem, nečekaným spolumajitelem restaurace!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2588
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace