Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jacqueline Diamondová

Zobrazuji údaje o autorce Jacqueline Diamondová - Diamond, Jacqueline


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/10Láska a smích22 X Nevěsta v teniskáchManželská poradkyně Krista Lundová nevěří v předpovědi a vidění, zvlášť když se týkají jejího svůdného nájemce kanceláře, Connora Fallona, a jí samé, oblečené za nevěstu s červenými teniskami na nohou!
Aby si dokázala, jak jsou takové předpovědi nesmyslné, podlehne Connorově nabídce, ať mu pomůže vyřešit jeden případ a odjede s ním do Las Vegas. Jakpak to s ním ale celý víkend vydrží, když je to takový neurvalec a nezodpovědný chlap?
2002/1Special37 G CPodvedená nevěstaValentinky 2002 1V den své svatby odhalí Rebecca zradu svého nastávajícího. Ještě že se může opřít o svého nejlepšího přítele Ricka Travise. Zdá se však, že oba začnou toužit po něčem víc než je přátelství.
2006/5Special99 G BTáta se zpožděnímSladká Paříž pro dvaKrásná sladká Paříž plná kavárniček, Paříž plná lásky, místo, kde se sny mohou stát realitou… A také místo, kam zamíří vítězka soutěže o Matku roku, kterou pořádá časopis Family Voyager.
Nebo jí bude Jody, farmářka s dvojčaty, která před všemi úzkostlivě tají jméno otce svých dětí?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Di

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2778
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace