Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Láska v Las Vegas

Zobrazuji údaje o svazku Láska v Las Vegas


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/9Special143 G AStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Tajný agent ElvisLáska v Las VegasKdyž Gracie přijímá hezkého černovlasého Stevea, zapřisáhlého odpůrce manželství a všeho, co je jakkoli spojeno se svatbami, na místo nového Elvise v lasvegaské svatební kapli, netuší, že je to tajný agent FBI. Podaří se jí změnit jeho zásady?
2009/9Special143 G BJo Leighová (Leigh, Jo)Elvis dohazovačemLáska v Las VegasÚspěšná moderátorka talk show Molly se snaží udržet svůj vztah s autorem scénářů Charliem na čistě profesionální úrovni. Charlie však ke krásné a chytré partnerce cítí něco mnohem víc. Pomůže jim duch Elvise najít k sobě cestu?
2009/9Special143 G CJoanne Rocková (Rock, Joanne)Elvisi, vrať se!Láska v Las VegasBývalá manažerka zpěváků Alyssa se již do světa showbyznysu nechce vrátit. Proto váhá přijmout nabídku Bretta Neala, zpěváka a kytaristy, aby mu pomohla při přípravě na pěveckou soutěž Elvisův odkaz. Odpověď jí může dát jen samotný Elvis, jehož ducha se Alyssa marně snaží přivolat.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1984
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.09.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace