Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Když končí léto…

Zobrazuji údaje o svazku Když končí léto…


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/9Special129 G AJacquie D'Alessandrová (D'Alessandro, Jacquie)Letní vánekKdyž končí léto…Elise se přestěhuje do malého městečka, kam jezdívala jako mladá dívka na prázdniny – a kde se do ní bezhlavě zamiloval jeden z místních hochů. Teď sem přijíždí jako zralá žena - a vdova. Jeden z prvních lidí, které zde potkává, je onen bývalý hoch Seth McGuire.
2008/9Special129 G BCathy Yardleyová (Yardley, Cathy)Sladší než vínoKdyž končí léto…Leila vede už několik let vinohrad Honey Ridge, který patří poněkud frivolnímu Chadu McFeeovi. Zvláštní shodou okolností se však Chad do podnikání s vinnou révou zamiluje. Dokáže vinohrad udržet nad vodou a podaří se mu získat i srdce půvabné vinařky?
2008/9Special129 G CStephanie Doyleová (Doyle, Stephanie)Něžné polibkyKdyž končí léto…Zmrzlinářka Gracie napjatě čeká, jestli se tento rok na zimu vrátí na ostrov samotářský spisovatel Dean Wright III, do nějž se neuváženě zamilovala. I když si slíbili, že jeden od druhého nebude nic očekávat, vzájemným citům nedokáže ani jeden odolat.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2103
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.09.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace