Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cathy Yardleyová

Zobrazuji údaje o autorce Cathy Yardleyová - Yardley, Cathy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/8Sexy!16 SX Svůdná AngelaAngelu Snoweovou, knihovnici v malém městečku Manzanita, trápí představa, že by mohla zemřít jako panna. Vyhledá proto vyhlášeného proutníka, Joshe Montgomeryho, a požádá jej o "malou službičku". Josh se nejdříve domnívá, že jde o špatný vtip, ale nakonec souhlasí. Tu noc mu Angela učaruje natolik, že jí navrhne, aby se nadále scházeli. Angela se s ním tedy dohodne na šestiměsíčním nevázaném vztahu, založeném prakticky jenom na sexu...
2002/12Red Dress Ink6 NZ Andělské městoSarah Walkerová se právě rozešla se svým snoubencem a přestěhovala se do Los Angeles. Nikoho tu nezná, je sama a opuštěná... A tak jí nezbývá nic jiného než od základů změnit svůj život a začít konečně žít! Vždyť L.A. je plné barů a osamělých lidí. Tak proč zrovna ona by tu nenašla svou lásku. Brzy Sarah zjišťuje, že být sama není zase tak špatné, a plně se pohrouží do bláznivého, chaotického světa nočních klubů.
2008/9Special129 G BSladší než vínoKdyž končí léto…Leila vede už několik let vinohrad Honey Ridge, který patří poněkud frivolnímu Chadu McFeeovi. Zvláštní shodou okolností se však Chad do podnikání s vinnou révou zamiluje. Dokáže vinohrad udržet nad vodou a podaří se mu získat i srdce půvabné vinařky?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ya

Na seznam autorek od písmene Y

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2817
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace