Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Femme Fatale

Zobrazuji údaje o svazku Femme Fatale


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/9Special103 G ADoranna Durginová (Durgin, Doranna)Tanec na ostří nožeFemme FataleAgentka supertajné organizace Bethany Riggsová si dokáže poradit v každé akci. Neumí ale tancovat podle scénáře jiných, natož nechat se vést podezřele schopným a přitažlivým Jasonem Chandlerem. Na druhé straně, v jeho náruči je jí tak příjemně…
2006/9Special103 G BVirginia Kantra (Kantra, Virginia)Láska v srdci EvropyFemme FataleKylee Swainová, hollywoodská kaskadérka a tajná agentka v jednom, lehce vyvázne z každé situace a unikne i těm nejrafinovanějším pronásledovatelům. Uspěje i při nebezpečné misi v srdci Evropy, v malebné Praze?
2006/9Special103 G CMeredith Fletcherová (Fletcher, Meredith)Krásná, chytrá, zkaženáFemme FataleVictoria Graysonová využívá při své práci nejen hezkou tvářičku, ale i výkonný mozek počítačového génia. Úspěch její mise může ohrozit jediné – neodbytný kolega z branže, který má zájem nejen o zločince, ale možná i o ni samotnou.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2695
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace