Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Virginia Kantra

Zobrazuji údaje o autorce Virginia Kantra - Kantra, Virginia


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2003/1Nebezpečné vztahy5 E Naděje neumíráRachel Grunwaldová, tajná agentka organizace SPEAR, je vyslána na základnu rasistické militantní organizace Bratrstvo krve, aby zjistila napojení na dodavatele zbraní. Proniká tam jako údajná nevěsta vůdce celé organizace Caleba Carpentera.
Během svého pobytu však poznává, že Caleb není jednoznačná osobnost, a dokonce se zdá, že jeho lepší vlastnosti převládají nad špatnými. Rachel se zmítá mezi povinností a city. Co zvítězí? A dá se vůbec obojí skloubit?
2006/9Special103 G BLáska v srdci EvropyFemme FataleKylee Swainová, hollywoodská kaskadérka a tajná agentka v jednom, lehce vyvázne z každé situace a unikne i těm nejrafinovanějším pronásledovatelům. Uspěje i při nebezpečné misi v srdci Evropy, v malebné Praze?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ka

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2784
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace