Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Čas Vánoční

Zobrazuji údaje o svazku Čas Vánoční


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/12Historická romance97 W ASusan Spencer Paulová (Paul, Susan Spencer)Splněný slibČas VánočníPo šesti letech se Collin vrací ke své lásce, s níž si dal před odchodem na frontu manželský slib. Najde ji jako služebnou u staré hraběnky, ale podaří se mu ji přesvědčit, aby se stala jeho ženou?
2003/12Historická romance97 W BShari Antonová (Anton, Shari)Serenáda láskyČas VánočníMinstrel Alaine přichází do Wayfarerské hospody jako na zavolanou a pomůže Grace na Vánoce přivést hosty, ale po noci plné lásky navždy odchází. Grace nezbývá než hospodu prodat. Nebo že by se stal nějaký zázrak?
2003/12Historická romance97 W CTori Phillipsová (Phillips, Tori)Rytíř Tří králůČas VánočníAlyssa Cavendishová je tvrdohlavá a nesnášenlivá krasavice, před níž nápadníci berou nohy na ramena. Dokáže ji zkrotit pohledný mladý muž, přestrojený za rytíře Tří králů?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2912
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace