Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Susan Spencer Paulová

Zobrazuji údaje o autorce Susan Spencer Paulová - Paul, Susan Spencer


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/12Historická romance73 W Nevěsta v zajetíOna žádného manžela nechce! Lady Katharine je přesvědčena, že muži a manželství nejsou ničím víc než cestou k tomu, aby celý život někomu sloužila. A lord Senet, který jí ukradl její domov, nebude jistě výjimkou. Třebaže si při jeho dotecích připadá krásnější a ženštější, nemůže přece stát o muže, který jí nedůvěřuje?
Lord Senet Gaillard je čestný rytíř, a kdyby existoval nějaký jiný způsob, jak získat zpátky rodinné sídlo, než oženit se s lady Katharine, pak by si ho zvolil. Jinou možnost však nemá, a tak mu nezbývá než získat si nejen její důvěru, ale i srdce...
2003/12Historická romance97 W ASplněný slibČas VánočníPo šesti letech se Collin vrací ke své lásce, s níž si dal před odchodem na frontu manželský slib. Najde ji jako služebnou u staré hraběnky, ale podaří se mu ji přesvědčit, aby se stala jeho ženou?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3048
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace