Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tori Phillipsová

Zobrazuji údaje o autorce Tori Phillipsová - Phillips, Tori


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/5Historická romance36 Z Tichý rytířSir Guy Cavendish má tvář archanděla, a přesto se za jeho slibem mlčenlivosti a mnišskou kápí ukrývají hříšné myšlenky. Krásná a veselá Celestýna de Montcalm je pro něj totiž pokušením, jakému jde jen stěží odolat.
A přestože ji doprovodí až k lordu Walterovi, jemuž byla zaslíbena za manželku, do poslední chvíle sám netuší, zda tak učinil z čisté nezištnosti...
2001/6Historická romance38 Z Rytíř na zabitíKatherine je dvojnásobnou vdovou a s žádným ze svých manželů moc šťastných chvil nezažila. Jaký tedy div, že nejásá nad královým rozhodnutím oženit ji s rytířem Brandonem Cavendishem? Ale jelikož je to žena důvtipná, napadne ji vyměnit si úlohu se svou sestřenicí - ať ta předstírá vdavekchtivou nevěstinku, a Katherine bude mít příležitost svého nastávajícího lépe poznat.
Brandon Cavendish z králova rozhodnutí také nemá radost a se svým přítelem vymyslí léčku. Netuší však, že to bude právě on, kdo do ní spadne...
2001/7Historická romance40 Z Královská krevAlicia Broomová byla nejmladšímu ze synů hraběte z Thornbury zaslíbena jako sedmiletá holčička. Do sídla Cavendishů přichází po deseti letech jako krásná mladá dívka právě v okamžiku, kdy Thomas zůstal sám, neboť oba jeho starší bratři i otec zemřeli na spálu. Otec mu ani nestihl svěřit tajemství spojené s původem Thomasovy nevěsty, a navíc Thomas raději než s ženami tráví čas se svými psy.
Přes své mládí a nezkušenost Alicia brzy poznává, že Thomas není takový, za jakého ho považuje jeho okolí, ovšem není si jista, zda v něm dokáže probudit lásku a vášeň...
2001/8Historická romance41 W Nepravá dámaTrochu potřeštěná, trochu rozmarná sázka svedla dohromady sira Andrewa Forda s dívkou, kterou na poslední chvíli zachránil před potupným osudem. Když se ujal té otrhané špinavé dívčiny jménem Rosie, aby z ní udělal pravou dámu, jistě netušil, že plaché a ušmudlané poupě vykvete v nádhernou růži, která dá jeho životu nový smysl a odhalí mu, co je skutečná láska...
2001/9Historická romance43 W Černý rytířSir Mark Hayward přísahal, že už nikdy nezkříží cestu Belle Cavendishové, nevlastní dceři svého pána, neboť jako mladá dívka mu udělala ze života peklo. Ovšem když mu Brandon Cavendish nabídne za záchranu své milované dcery úrodná pole, Mark nedokáže odmítnout.
S vidinou takové odměny nebude pro Marka osvobození tvrdohlavé Belle nijak složitým úkolem. To si ovšem Mark myslí jen do chvíle, kdy s ním Belle odmítne opustit svůj hrad, kde ji vězní její zlotřilý švagr, a rozhodne se stát se na něm zase svou paní.
2002/6Historický special47 I Noc v BenátkáchFrancis Bardolph Cavendish pobývá v Benátkách jako zvěd ve službách lorda Cecila. Když se setká s tajemnou léčitelkou Jessikou, je mu jasné, že tato dívka skrývá nějaké tajemství. Proč jen neustále schovává svoji tvář za maskou? Záhadu však v sobě neskrývá jenom ona... I sám Francis nosí v srdci tajemství o svém pravém otci, které mu svěřila před smrtí jeho lehkovážná matka.
Oba mladí lidé ale k sobě cítí silnou náklonnost a v Benátkách vrcholí čas karnevalu a bujarých oslav, které předcházejí půstu. Proč se jich stranit?
2003/12Historická romance97 W CRytíř Tří králůČas VánočníAlyssa Cavendishová je tvrdohlavá a nesnášenlivá krasavice, před níž nápadníci berou nohy na ramena. Dokáže ji zkrotit pohledný mladý muž, přestrojený za rytíře Tří králů?

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ph

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3880
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace