Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Regency

Zobrazuji údaje o edici Regency


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1995/31 J Carole Dunnová (Dunn, Carole)KavalírJeden den je Rowena bohatou majitelkou prosperujícího statku, druhý den je její kapsa prázdná. Rowenin nedávno zesnulý otec jí totiž jaksi opomněl sdělit, že je statek velice zadlužený. Nezbývá jí nic jiného, než se jako chudá příbuzná nastěhovat ke své tetě Hermione. Sestřenice Millicent jí všemožně znepříjemňuje život a Rowena si nechá vše líbit, ale jen do chvíle, než se v sousedství objeví mladý a hezký hrabě. Podaří se Roweně získat jeho lásku, i když musí soupeřit s krásnou a bohatou Millicent? A je Rowena opravdu tak chudá?
1995/52 J Judith Staffordová (Stafford, Judith)Jak milovat hrdinuNešťastná Diana Marchová chce skoncovat se životem a vrhá se do Temže. Osudově zasahuje lord Rossley, který Dianu požádá o ruku. Diana v šoku souhlasí. Netuší, že manžel jí zanechá na starosti dům a svou tříletou dcerku, když ještě téhož dne odjíždí do války. Rok poté se zraněný vrací domů. Diana se všemožně snaží o rodinný život a jeho lásku. Tu však lord odmítá po špatné zkušenosti se svou první ženou. Diana se nevzdává. Teprve ve chvíli, kdy lord Dianu málem ztratí, dokáže si přiznat lásku, kterou k ní chová.
1995/73 J Jeanne Carmichaelová (Carmichael, Jeanne)Žena pro dva mužeJuliana Chevronová se uchází o místo guvernantky. Její potencionální zaměstnavatel hrabě z Granville si však spíše všímá barvy jejích očí a vlasů, než jejích doporučení. Nakonec Julianu přijímá, ale ne jako guvernantku. Juliana se má stát nápadnicí pro jeho bouřlivého bratra. Zatímco se učí vše, co by měla mladá šlechtična znát, zjišťuje hrabě, že se do jeho plánu vloudila chybička. Do krásné Juliany se totiž zamiluje sám.
1995/84 J Clarice Petersová (Peters, Clarice)Ztracený hraběViola dobře ví, že ji její muž nemiluje! Co je platné, že se vdávala z lásky, když manžel bez vysvětlení odjel dvě hodiny po svatbě a neukázal se v Londýně celý následující rok? Teď je zpátky, ale čeká ho mnohem delší cesta: cesta k Violinu srdci…
1995/105 J Janeane Jordanová (Jordan, Janeane)Hraběnka z KentuKdyž Claire požádá o ruku sám hrabě z Kentu, zdálo by se, že Claire si nic lepšího nemůže přát. Claire je však zamilovaná do jiného. Dokáže si hrabě získat její lásku?
1995/126 J Irene Northanová (Northan, Irene)DohazovačiRichard dostal od otce těžký úkol – najít ženicha pro svou trochu výstřední sestru Mirandu. Richard s kamarádem Peterem dělají, co umějí – až je najednou ženichů víc, než je potřeba! Podaří se jim vyřešiť obtížnou situaci?
2001/61 DL ACarole Dunnová (Dunn, Carole)KavalírDávné lásky 2001Po smrti svého otce je Rowena nucena nastěhovat se jako chudá příbuzná k tetě Hermioně. Sestřenice Millicent jí všemožně znepříjemňuje život a Rowena si nechá vše líbit, než se v sousedství objeví mladý a hezký hrabě. Podaří se Roweně získat jeho lásku, i když musí soupeřit s krásnou a bohatou Millicent?
2001/61 DL BJudith Staffordová (Stafford, Judith)Jak milovat hrdinuDávné lásky 2001Nešťastná Diana chce skoncovat se životem a vrhá se do řeky. Osudově zasahuje lord Rossley, který Dianu požádá o ruku. Ta v šoku souhlasí. Nemá ale vůbec tušení, že manžel jí zanechá na starosti dům a svou tříletou dcerku a odjede do války...
2001/72 DL AJeanne Carmichaelová (Carmichael, Jeanne)Žena pro dva mužeJulianna Chevronová se uchází o místo guvernantky. Její potencionální zaměstnavatel hrabě z Granville si však spíš všímá barvy jejích očí a vlasů než jejích doporučení. Nakonec Julianu přijímá, ale ne jako guvernantku. Juliana se má stát nápadnicí pro jeho bouřlivého bratra. Zatímco se učí vše, co by měla mladá šlechtična znát, zjišťuje hrabě, že se do jeho plánu vloudila chybička. Do krásné Juliany se totiž zamiluje sám.
2001/72 DL BClarice Petersová (Peters, Clarice)Ztracený hraběViola dobře ví, že ji její muž nemiluje! Co je platné, že se vdávala z lásky, když manžel bez vysvětlení odjel dvě hodiny po svatbě a neukázal se v Londýně celý následující rok? Teď je zpátky, ale čeká ho mnohem delší cesta: cesta k Violininu srdci.
2001/83 DL AJaneane Jordanová (Jordan, Janeane)Hraběnka z KentuKdyž Claire požádá o ruku sám hrabě z Kentu, zdálo by se, že si mladá dívka nic lepšího přát nemůže. Hrabě je hezký, pozorný a bohatý... Háček je v tom, že Claire miluje jiného!
2001/83 DL BIrene Northanová (Northan, Irene)DohazovačiRichard dostal od otce těžký úkol - najít ženicha pro svou trochu výstřední sestru Mirandu. Spolu s kamarádem dělají, co umějí - až je najednou ženichů víc, než je potřeba!

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4856
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace