Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Michelle Stylesová

Zobrazuji údaje o autorce Michelle Stylesová - Styles, Michelle


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2007/12Historická romance201 W Čest gladiátoraSyrová mužnost Gaia Graccha Valense, ostříleného bojovníka, jenž prošel více než tuctem gladiátorských soubojů, je zdrojem erotických představ celého zástupu žen. Jelikož se Gai pohybuje za hranicemi slušné společnosti, urozená Římanka Julia Antonia si uvědomuje, že s mužem, který je vlastně pouhým otrokem, by si neměla nic začínat.
I kolem ní se však vznáší stopa skandálu a zapovězené nebezpečí, které Valens ztělesňuje, ji neúprosně přitahuje. A Julia je mučivou připomínkou života, jehož se zřekl. Aby ji získal, musí Valens svést poslední bitvu – a to vítěznou!
2008/2Historická romance207 W Říman a kněžkaŘímský tribun Tullio upadne po útoku pirátů se svými muži do zajetí. Dostává se na ostrov, který je zasvěcen bohyni Kybele a který je základnou pro piráty. Tady se setkává s Helenou, neteří a pomocnicí zdejší kněžky, a snaží se ji naklonit na stranu Říma.
Helena se snaží před ostrovany zatajit, že její teta kněžka je nemocná, a pokusí se ji zastoupit. Tullio ji ale prohlédne a snaží se jí její situaci ulehčit. Třebaže je brzy jasné, že v sobě našli zalíbení, Helena se obává, zda Tulliovi jde skutečně o ni, nejen o prospěch Říma.
2009/3Historická romance246 W Otěže vášněSilvana Junie, půvabná organizátorka večírků, pořádaných jejím strýcem pro bohaté obyvatele a návštěvníky starořímského přímořského letoviska Baiae, se jednoho večera za dobrodružných okolností seznámí s váženým římským senátorem Aureliem Fortisem. Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra. Do Silvany je však zamilovaný Fortisův bratranec Eutychus, jehož matka odmítá přijmout Silvanu do rodiny a přiměje Fortise, aby Silvaně nabídl úplatek za to, že se nároku na Eutycha sama dobrovolně vzdá. Silvana nabídku pokládá za urážlivou, odmítne ji a usmyslí si, že se Fortisovi pomstí tím, že bude předstírat vážný zájem o Eutycha. Ze Silvany a Fortise se tak stanou soupeři. Dokáží vzájemné rozepře překonat a najít k sobě cestu?
2009/12Historická romance275 E Vánoční sázkaEmma Harrisonová se na honbu dívek za bohatými ženichy a velkolepou svatbou dívá s nadhledem. Po prvním velkém zklamání, které zažila před sedmi lety, se zásadně obrací k manželství zády a oceňuje vlastní svobodu.
Ovšem jen do chvíle, kdy se objeví nezapomenutelný Jack Stanton, který jí znovu rozproudí krev v těle a vyvede ji dokonale z míry. Zvlášť když se z obyčejného mladíka proměnil v atraktivního muže, a ještě ke všemu patří k nejchytřejším a nejbohatším lidem v zemi. Má však jeden nepředstavitelný zápor, přes který se nemůže Emma přenést. Chce získat otcovu firmu a podle pověstí, které kolují kolem jeho osoby, si metody nevybírá.
2015/4Historická romance410 W Vikomtka s mečemEleanor Blackwellová se po smrti otce ujala slévárny, v níž se vyráběly meče, a podařilo se jí zachovat jejich kvalitu i pověst, jakou měly už od dob jejího dědečka. Po smrti nevlastního otce se však dostala do takřka neřešitelné situace. Otčím na ni totiž nachystal past: podnik jí připadne pouze v tom případě, když se do určitého termínu provdá. A kdo si vezme neohrabané a nepohledné bidlo, jak ji otčím často nazýval?
Lord Benjamin Whittonstall, jehož zcela nečekaně Eleanor vyzve na souboj, ale o ní začíná mít jiné mínění…

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na St

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3151
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace