Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kathleen Eagleová

Zobrazuji údaje o autorce Kathleen Eagleová - Eagle, Kathleen


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/11Special II1 Y AIndiánská píseň láskyPouto láskyCynthia pochází ze zámožné rodiny. Kyle je Sioux - muž, jehož rodina oplývá takovým bohatstvím, které se nedá měřit.
1998/6Special23 G AKovbojské bluesLetní lásky 1998Je to náhoda, že se pohledný kovboj Beau a spolumajitelka módního salonu Abigail po tolika letech opět setkali. Před deseti lety spolu prožili vášnivý vztah - jak dopadne jejich setkání teď?
1999/4Special26 G AČekání na maminkuMájové lásky 1999Sirotek Laurel si krátí čekání na adoptivní rodiče tím, že chodí do obchodu s potřebami pro domácí mazlíčky. Jeho vedoucí Tom a majitelka útulku pro opuštěná zvířata Nora mají tolik pochopení pro její sen mít čtyřnohého mazlíčka! Budou mít i dost pochopení a lásky, aby společně vybudovali Laurel nový domov?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ea

Na seznam autorek od písmene E

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2740
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace