Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Christie Ridgwayová

Zobrazuji údaje o autorce Christie Ridgwayová - Ridgway, Christie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/12Fantazie3 FR Prodaná družičkaVěčné chození za družičku už Francescu Milanovou nebaví. Vsadí se tedy s jedním ze svých čtyř bratrů, že do příští svatby, kam je pozvaná za družičku, už bude mít sama vážnou známost a bude chystat vlastní svatbu. Ráda by sázku vyhrála, ale kde vzít ženicha, když jí všichni bratři hlídají jako oko v hlavě? A jako by jejich dozor nestačil, objeví se Brett Swenson, světlovlasý hrdina jejího dětství, který se rozhodl, že se Francesca musí vdát za toho pravého...
2000/11Fantazie26 FS Playboy a chudobkaMichael Wentworth si na silvestra přeje jediné: aby ho nikdo nerušil a kamarádi ho nechali o samotě. Pak se ale zjeví zlatovlasé stvoření, které mu oznámí, že bude každou chvíli rodit. Michael ji tedy doveze do nemocnice, ale víc pro ni udělat nemůže. Tak proč tedy hned neodejde a nenechá bezbrannou a osamělou Beth svému osudu?
2001/2To nejsladší3 F Spolehlivá partnerkaCarly Carrothersová ví, že když se zamiluje do svého nového neodolatelného nadřízeného, bude mít jenom samé problémy. A proto si každý den ráno opakuje zaklínadlo: nechci se vdát za svého šéfa! Ale to ji samozřejmě neodradí od toho, aby se s Mackenzie Jamesem sblížila...
2008/9Desire802 K Nerozumný nápadAidan je šéf televizního studia a atraktivní blondýnka Corri uvádí úspěšnou kuchařskou show. Zabrání jim vidina úspěšné kariéry, aby naplnili vzájemnou přitažlivost a překročili hranice přátelství? Dokáží se správně rozhodnout, co je pro ně v životě důležité?
2010/11Zlatá dynastie24 CH Zázračné probuzeníLinda Faradayová se po deseti letech v kómatu, kdy její život visel jen na vlásku, znovu probudila k životu. Ví jen to, že byla tajnou agentkou, která prošetřovala podezřelé machinace Camerona Fortunea. Ale kým je dnes? Zázračně zachráněným trosečníkem ze světa stínů? Především je matkou desetiletého syna.
Před svou smrtí požádal Ryan Fortune Emmetta Jamisona, aby se o Lindu postaral. Narůstající vzájemná přitažlivost Lindu i Emmetta zaskočí, ale nezbývá jim než věřit, že po dlouhé noci opět vyjde slunce a dovolí vykvést květu lásky.

(Poslední díl Zlaté dynastie)
2023/5Special na přání455 G BNerozumný nápadAidan je šéf televizního studia a atraktivní blondýnka Corri uvádí úspěšnou kuchařskou show. Zabrání jim vidina úspěšné kariéry, aby naplnili vzájemnou přitažlivost a překročili hranice přátelství? Dokážou se správně rozhodnout, co je pro ně v životě důležité?

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Ri

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3143
Denní počet: 2
Počítáno od: 15.09.2008

Poslední modifikace 27.06.2023, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace