Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Red Dress Ink

Zobrazuji údaje o edici Red Dress Ink


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/51 NZ AMelissa Senate (Senate, Melissa)Schůzka naslepoJane Greggová je průměrně hezká dívka s průměrnými problémy, kterou pronásleduje jedna smůla za druhou. S blížící se třicítkou si stále naléhavěji uvědomuje, že v nakladatelství nedoceňují její práci a že se jí nedaří navázat žádný dlouhodobější vztah. Setkání s Natashou Nutleyovou, skandálem proslavenou bývalou spolužačku ze střední školy, jejíž autobiografii má Jane redigovat, se stává katalyzátorem spádu událostí. Jane ve snaze vzbudit dojem, že za spolužačkou nezaostává, se vydává za redaktorku a slovo asistentka ostýchavě vypouští, a vymyslí si údajného přítele. Vzápětí se dostává do vleku lží, protože ji sestřenice pozvat na svatbu spolu s přítelem. Kde ale nějakého sehnat? Jane čeká řada schůzek s muži, které jí dohodily její přítelkyně, ale zoufalá snaha najít přijatelného partnera nejen na svatbu, ale i pro život končí jedním fiaskem za druhým. Jak je to možné, když jsou v New Yorku tisíce svobodných mužů? Chce toho snad od života příliš?
2002/62 NZ AWendy Markhamová (Markham, Wendy)Tak trochu samaParné léto na Manhattanu by dohnalo k šílenství každého, ale Tracy Spadoliniová, čtyřiadvacetiletá žena, která do New Yorku přišla z malého města na severu státu, se ocitá v ještě horší situaci. Její přítel Will, herec, odjíždí na letní angažmá a ona zůstává ve městě sama... Během Willovy nepřítomnosti dochází Tracy k závěru, že je načase, aby ve svém životě pár věcí změnila. Má ponurý černobílý byt, práci v reklamní agentuře, která ji absolutně neuspokojuje, pár kil navíc, které ne a ne shodit, a po Willovi jako by se slehla zem. A tak na sobě s podporou svých přátel a s pomocí jednoho báječného, hezkého a velmi ochotného muže začíná pracovat. Žena, která se z ní stane, se jí líbí čím dál tím víc.
2002/73 NZ Sarah Mlynowski (Mlynowski, Sarah)Průvodce džunglíTak nevím, co jsem komu udělala, že jsem se musela ocitnout uprostřed takový mizerný situace. Uznejte sami: ze všech způsobů, kterými jsem mohla zjistit, že už jsem zase sama, je tenhle nejhorší - dopis začínající slovy Drahá Jackie od mého takzvaného přítele, který se snažil najít v Thajsku sám sebe a místo toho našel někoho jiného a mě pustil k vodě! Jenže já, Jackie Norrisová, to jen tak nenechám! Zamotám hlavu všem chlapům okolo! Bude ze mě královna společnosti! Jenže... proč všichni chlapi, s kterými se potkám, musí mít ujetý nápady, a vůbec jsou takoví divní? Jsem sama a žiju v Bostonu... no tak tady přece někdo musí být!
2002/84 NZ Lisa Cachová (Cach, Lisa)Nekonečné schůzkyHannah co nevidět překročí třicítku, aniž by její ruku zdobil snubní prstýnek. Rozhodne se, že si ženicha obstará všemi dostupnými prostředky včetně inzerátů na internetu. Její organizované a efektivně cílené úsilí přesto končí vždy neuvěřitelným trapasem. A přitom toho pravého má přímo před nosem. Najít k němu cestu ale není jednoduché. Zvlášť když si Hannah cení své nezávislosti a samostatnosti. Bude manželství znamenat naplnění smyslu života? A čeho všeho se bude muset vzdát?
2002/105 NZ Lynda Curnynová (Curnyn, Lynda)Zpověď opuštěné dívkyŽivot v New Yorku, v nejkrásnějším městě na světě, s sebou přináší i jistá úskalí. Zvlášť pokud si tu chcete najít přítele, ne-li rovnou životního partnera...
Emma Carterová, redaktorka časopisu pro ženy, vypráví svůj příběh, který začal rozchodem s láskou jejího života. Humorně laděnou nadsázkou nás vtáhne do života svého i svých přátel, který se odvíjí na pozadí atraktivního prostředí New Yorku a jeho okolí.
2002/126 NZ Cathy Yardleyová (Yardley, Cathy)Andělské městoSarah Walkerová se právě rozešla se svým snoubencem a přestěhovala se do Los Angeles. Nikoho tu nezná, je sama a opuštěná... A tak jí nezbývá nic jiného než od základů změnit svůj život a začít konečně žít! Vždyť L.A. je plné barů a osamělých lidí. Tak proč zrovna ona by tu nenašla svou lásku. Brzy Sarah zjišťuje, že být sama není zase tak špatné, a plně se pohrouží do bláznivého, chaotického světa nočních klubů.

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3496
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace