Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Zamilované dcery

Zobrazuji údaje o svazku Zamilované dcery


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/5Special84 G ABrenda Novaková (Novak, Brenda)Svůdná vědkyněZamilované dceryApril Ashtonová zasvětila život fyzikálnímu výzkumu. Mnohem překvapivější výsledky ale přinesl výzkum, do kterého se na vlastní pěst pustil Quincy "Lovec" Stevens. Známý playboy zjistil, že se pod laboratorním pláštěm skrývá nejpůvabnější žena ze všech.
2005/5Special84 G BJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Houževnatý ctitelZamilované dceryDoktorka Melissa Andersová, zvěrolékařka na malém městě, vůbec netušila, jak moc potřebuje lásku druhých. Ještě že je Jason tak nešikovný chovatel a tak neodbytný ctitel…
2005/5Special84 G CAlison Kentová (Kent, Alison)Příliš úzké schodištěZamilované dceryDávné touhy, křivdy, sympatie i nepřiznané city, to všechno se vrátí s novým podnájemníkem do jednoho malého domku, na jedno malé schodiště, příliš úzké pro dva.

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2508
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace