Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Alison Kentová

Zobrazuji údaje o autorce Alison Kentová - Kent, Alison


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/8Temptation155 R Muž jejích snůJe to úplné šílenství! To jediné, co spojuje Harley s mužem jejích snů, je vizitka s telefonním číslem. Nic o něm neví – jen to, že ten muž ji chce. A že když zvedne sluchátko a zavolá mu, může to změnit celý její život…
1999/9Temptation205 R Osudná bouřeKdyž se Sophie Northová poprvé zadívala do očí Tyleru Barnesovi, bylo jí, jako by se dotkla drátu pod napětím. Jako elektrikářka o tom věděla své. A jako dceru matky, která žila jen pro své fyzické potěšení, ji taková reakce vyděsila. Ne, i kdyby Tylerovi padaly k nohám ženy v celém Texasu, ona se svým zásadám nezpronevěří!
1999/11Temptation210 S Dvanáctý denBrooke Baileyová ve svých jednatřiceti ještě stále věří na Ježíška. Nejde jí o dárky, ale o kouzlo těchto svátků, o atmosféru naplněnou klidem a přátelstvím. Pro doktora Duncana Coxe znamenají Vánoce dny plné práce, stejně jako ty ostatní. A přesto se rozhodne, aby pomohl svému nejlepšímu příteli, vymyslet pro Brooke dvanáct kouzelných dárků...
2003/1Desire Extra1 I Hry pro dospěléPokud jde o hry pro dospělé, je Macy Webbová, redaktorka časopisu Make-Up, studnicí nápadů. Webové stránky, které má na starost, každý měsíc zaplňují instrukce k nejrůznějším lechtivým aktivitám. Tentokrát se chystá zorganizovat soutěž, ve které se každý z dvojice muž-žena má pokusit najít ta nejintimnější tajemství toho druhého. Leo Redding by byl ovšem rozhodně tím posledním, koho by Macy do soutěže přizvala. Ne že by nebyl neodolatelný a sexy, ale dovolí mu jeho upjatost zapomenout na konvence?
2003/3Desire Extra5 I S vyloučením sexuChloe má pocit, že v módní firmě se udrží jenom tenkrát, když se jí podaří změnit své zvyky. A na to by musela přestat střídat partnery, neměla by mluvit vulgárně a vůbec by měla začít působit dojmem úspěšné manažerky. Pomoci jí může Erik, který se uvolí hrát na třech významných firemních akcích roli jejího stálého partnera. Za to má slíbeno, že mu Chloe splní tři přání. S jedinou výjimkou ovšem - nesmějí se týkat sexu!
2003/5Desire Extra9 I Ostrov splněných snůMěl to být týden plný slunce - a hříchu! Jenže prázdniny se ředitelce internetové společnosti Sydney Fordové začaly komplikovat, když v kvízu pobyt na karibském ostrově vyhrál Ray Coffey, se kterým se kdysi vyspala! A teď je zde s ním, jeho přáteli a se svými společnicemi z firmy uvězněná! Sydney vzpomínka na tu jedinou žhavou noc odvádí od práce. Takové to přece být nemohlo, nebo ano? Je jenom jedna cesta, jak to zjistit!
2005/5Special84 G CPříliš úzké schodištěZamilované dceryDávné touhy, křivdy, sympatie i nepřiznané city, to všechno se vrátí s novým podnájemníkem do jednoho malého domku, na jedno malé schodiště, příliš úzké pro dva.
2008/8Desire Extra Na léto8 S Nejsladší tabuErin toho od života nechtěla moc… Aby se s barem, který zdědila po svém dědečkovi, dostala z finančních problémů a aby získala zájem tajemného muže, který má byt přímo nad tím jejím. Ne, v žádném případě nemělo jít o lásku! Po té ovšem netouží ani Sebastian, autor populárních románů, který potřebuje překonat tvůrčí krizi. A rudovlasá sousedka bydlící o patro níž se zdá být více než vhodnou inspirací…

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam autorek začínajících na Ke

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4000
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace