Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Romance za úplňku

Zobrazuji údaje o svazku Romance za úplňku


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/4Special83 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Magická nocRomance za úplňkuZchudlá anglická lady Elizabeth Stantonová pluje na Velké Antily, aby si tu vzala za muže člověka, kterého sice nemiluje, ale který zbavil její rodinu dluhů. Za jedné měsíčné noci je náhle přepadne americký kapitán Richard Blake a osud Elizabeth je zpečetěn.
2005/4Special83 G BSusan Kingová (King, Susan)Bílý oheňRomance za úplňkuNa měsícem zalitém skotském pobřeží se po létech setkává Jenny se Simonem Lockhartem. Oběma jde o jediné: dokázat nevinu jejího otce, a zachránit ho tak před pověšením. Podaří se jim však nalézt i dávnou ztracenou lásku?
2005/4Special83 G CMiranda Jarrettová (Jarrett, Miranda)Vliv úplňkuRomance za úplňkuHarry Burton, vévoda z Atherwallu, si rád zpestřuje nudný život šprýmovnými kousky. Jednu noc si zahraje na lupiče a přepadne kočár, v němž cestuje dívka, kterou kdysi miloval. Bude však mít Sophie pro jeho vysvětlení dostatek pochopení?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2479
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace