Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Krásné čarodějky

Zobrazuji údaje o svazku Krásné čarodějky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/10Special144 G AJulie Leto (Leto, Julie)V zajetí kouzelKrásné čarodějkyRegina zažívá horké chvíle - její magické schopnosti se někam vytrácejí. Ano, je pravda, že zradila a popřela lásku, ale co mohla dělat? Neměla jiné východisko než svého partnera a zrádce Brocka zapudit do podzemní Říše Středu - jakéhosi předpeklí… Ale teď se Brock nečekaně vrací!
2009/10Special144 G BRhonda Nelsonová (Nelson, Rhonda)Prokletý šamanKrásné čarodějkyBenedict patří k těm nejvyšším aristokratickým kruhům alespoň mezi čaroději. Problém je v tom, že jeho kouzelnický talent je naprosto nulový. Pak se setká s Bryony, která se také potýká se svou magickou neschopností, a vzájemné vzplanutí dokáže dělat divy…
2009/10Special144 G CMia Zacharyová (Zachary, Mia)Obřadní tanecKrásné čarodějkySiobhan Stříbrná Orlice se narodila do rodiny šamanů, jasnovidek a proroků. Přesto se její vlastní věštecké a léčitelské schopnosti nikterak neprojevují. Když se však potká s čerstvě ovdovělým Johnem B., zjistí, že stačí alespoň na to, aby vyrobila nápoj lásky… a ten, jak se zdá, působí až moc dobře!

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1920
Denní počet: 1
Počítáno od: 19.10.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace