Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Zázračná proměna

Zobrazuji údaje o příběhu Zázračná proměna


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/8Desire504 K Penny Jordanová (Jordan, Penny)Zázračná proměnaBohatý a sebejistý Jake Carlise, kterému padne k nohám každá, na kterou si ukáže, stojí před životní výzvou - proměnit zanedbanou a naivní Luciannu v rafinovanou svůdnici! Naučí ji tedy jak se správně oblékat, flirtovat, líbat...a Lucianna je víc než pilnou žákyní. Jake možná ani netuší, že tím prvním, koho uvede v pokušení právě probuzené Luciannino ženství, bude on sám!
2012/9Zlatá kolekce9 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Zázračná proměnaBohatý a sebejistý Jake Carlisle, kterému padne k nohám každá, na kterou si ukáže, stojí před lákavou výzvou - proměnit nevýraznou a nesmělou Luciannu v rafinovanou svůdnici! Naučí ji tedy jak se oblékat, líčit, flirtovat a líbat … a Lucianna je víc než pilnou žákyní. Jak možná ani netuší, že tím prvním, koho uvede v pokušení Luciannino právě probuzené ženství, bude on sám!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2117
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace