Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Začít znovu

Zobrazuji údaje o příběhu Začít znovu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/7Special71 H Penny Jordanová (Jordan, Penny)Začít znovuOlivia od dětství toužila po lásce a harmonickém rodinném životě. Když potkala Caspara, měla pocit, že se její sen splnil. Přesto však stále vězela v minulosti a užírala se křivdami, které na ní napáchala rodina, aniž by si uvědomila, jak to ničí její manželství.
V domnění, že to její problémy vyřeší, rozhodne se pro rozvod. Jako matka dvou dětí však netuší, do jakých nesnází se tím přivede. Ani v široce rozvětveném klanu Crightonů nenachází podporu, neboť i ostatní prožívají období plné nečekaných problémů. Bude mít konečně její otec David příležitost, aby jí dokázal svoji lásku?
2012/4Romány11 R APenny Jordanová (Jordan, Penny)Začít znovuOlivia vždy toužila po lásce, štěstí a harmonické rodině. Když potkala Caspara, měla pocit, že se její sen splnil. Avšak křivd z dětství, které na ní napáchala její rodina, se nedokázala zbavit a dala všanc jedinou věc, které si vážila na světě nejvíce – své manželství.
Sama se dvěma dětmi a s rozumem v koncích Olivia zoufale potřebuje pomoc. A ta přichází nečekaně a navíc od člověka, jehož před lety zavrhla – od otce, Davida Crightona. Může si Olivia dovolit odmítnout ho?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1710
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace