Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cesta se šéfem

Zobrazuji údaje o příběhu Cesta se šéfem


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/6Sladký život239 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta se šéfemNafoukaný a samolibý mizera! Stačilo, aby Giselle spatřila v garážích toho muže za volantem jeho nablýskaného auta jenom na pár vteřin, a bylo jí vše jasné.
I Saulovi bylo okamžitě jasné, co si má o té ženě, která mu před nosem vyfoukla poslední parkovací místo, myslet.
A najednou se ze Saula stal nový Gisellin šéf, který měl možnost rozhodovat o její budoucnosti. A hodlal si tu příležitost využít do sytosti… Jenže zničehonic si uvědomil, že ji vlastně trestat nechce. A Giselle až na zahraniční cestě s novým šéfem došlo, že její život bude už navždy jiný!
2022/3Special na přání428 H APenny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta se šéfemNafoukaný a samolibý mizera! Stačilo, aby Giselle spatřila v garážích toho muže za volantem jeho nablýskaného auta jenom na pár vteřin, a bylo jí vše jasné. I Saulovi bylo okamžitě jasné, co si má o té ženě, která mu před nosem vyfoukla poslední parkovací místo, myslet.
A najednou se ze Saula stal nový Gisellin šéf, který měl možnost rozhodovat o její budoucnosti. A hodlal tu příležitost využít do sytosti…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1270
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.06.2012

Poslední modifikace 31.03.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace