Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cesta ke kariéře

Zobrazuji údaje o příběhu Cesta ke kariéře


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/4Kolekce38 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta ke kariéřeSelina si jako malá prošla peklem, když se v tisku přetřásala aféra její matky, která téměř rozbila manželství známému advokátovi. Když jí matka zemřela a Selinini adoptivní rodiče se později zabili při autonehodě, na úřadě jí omylem přiřkli příjmení po adoptivních rodičích.
Teď jako dospělá nastupuje inkognito jako asistentka u svého vlastního otce. Musí konečně zjistit, jaký vůbec je a zda se o ni někdy zajímal… Její otec ji mile překvapí, zato jeho společník ve firmě Piers ji od první chvíle znepokojuje. Tuší snad, kdo Selina ve skutečnosti je?
2011/9Romány6 R2 BPenny Jordanová (Jordan, Penny)Cesta ke kariéřePostranní úmyslySelinina matka se stala nechvalně známou postavou propíranou bulvárním tiskem, o otci až do dospělosti Selina nic nevěděla. Teď se rozhodla to napravit – nastoupila inkognito k otci do firmy jako jeho asistentka. Proto, aby otce poznala, aby zjistila, zda o ni měl kdy vůbec zájem… Kromě otce ale poznala ještě i jeho společníka Pierse. Muže, který ji od počátku znepokojoval. Muže, který ji od počátku vzrušoval…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1983
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace