Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mira Lyn Kellyová

Zobrazuji údaje o autorce Mira Lyn Kellyová - Kelly, Mira Lyn


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2013/3Desire Duo965 O BVášnivý flirtKdyž se Calista setkala v chicagském baru s pohledným lékařem Jakem, netušila, že právě potkala svou osudovou, největší lásku. Místo nezávazného románku, který si dovolila prožít po letech odříkání, propadla opravdovým citům a vášni. Čemu má ale dát přednost? Kariéře, na níž tak dlouho a těžce pracovala, nebo životu po boku milovaného muže?
2015/6Sladký život Duo153 J BHluboké vodyNáhodné setkání Nichole s atraktivním mužem odstartovalo řetězec událostí vedoucích… nikam.
Pro Garretta jsou sice chvíle strávené s Nichole stejně tak krásné a nezapomenutelné jako pro ni, ani jeden, ani druhý ale nechtějí opustit bezpečí a vyplout na zrádné hluboké vody toho, kdy vztah přestane být zábavný, kdy se stane vážný……
Bude jim ale "bavit se" oběma stačit natrvalo?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ke

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1423
Denní počet: 1
Počítáno od: 16.03.2013

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace