Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kay Gregoryová

Zobrazuji údaje o autorce Kay Gregoryová - Gregory, Kay


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/11Special16 G DVánoční šarádaAdventinky 1996Nina dobře ví, že jí otec zase zkusí vnutit nějakého nápadníka! Ale tentokrát si to nenechá líbit. Najme si zkrátka muže, který se jí naoko začne dvořit, a bude mít o Vánocích klid!
1997/2Romance209 A Žluté růžeKdyž se Georgina poprvé setká s Claytem, netuší, že jí tenhle arogantní, sebejistý náfuka obrátí život vzhůru nohama. Díky němu se stane ředitelkou hotelu, díky němu málem přijde o rozum – a díky němu zažije, co ještě nezažila!
1998/2Romance257 A Svatba na druhý pokusKdyž měla Kerry problém, Declan byl pokaždé nablízku. Od dětství byl jejím andělem strážným. Ale co je to za nápad, vzít si ho za muže - jeho, starého kamaráda?
1999/6Romance322 B Vášnivé létoOd okamžiku, kdy prvně spatřila Ryana, Angela věděla, že mu neodolá. Ten muž byl kráčející pozvánkou k vášni. Ona ale nemá v úmyslu se znovu zamilovat. Co tedy znamená ta slabost v kolenou, kdykoliv se ocitne v jeho přítomnosti? Je to opravdu láska, nebo jen přechodný okamžik letního pominutí smyslů?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Gr

Na seznam autorek od písmene G

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3053
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace