Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kathleen Korbelová

Zobrazuji údaje o autorce Kathleen Korbelová - Korbel, Kathleen


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/7Special3 G CNa cestě k MandalayLetní lásky 1993Kate má před sebou jasný cíl: stát se makléřkou. Věnuje tomu všechen čas i úsilí, obětuje i své záliby. Ale stačí člověku kariéra ke štěstí? Nebýt prázdninové cesty po moři, možná by si Kate nikdy neuvědomila, jak důležitá je láska.
1994/3Desire69 K Jenom hraPo tragické smrti manžela se už nechce sympatická Kelly pouštět do jiných vztahů. A trvá na tom, i když do jejího života vtrhne slavný filmový herec Matt Hennessy jako velká voda. CO by jjiné ženy brali všema deseti, to Kelly odmítá. A to je právě to, co Matta nesmírně přitahuje.
1994/8Temptation63 T Odkaz romantické tetyPoslední přání se mají plnit. Teta Mamie si přála, aby jí Brooke Fergusonová vystrojila jazzový pohřební průvod v New Orleansu. Brooke si na pomoc vezme svého dávného kamaráda Petea Coopera. Při plnění tetiny poslední vůle Pete přijde na to, že Brooke vyrostla ve velmi atraktivní ženu. Kamarádství je krásné, ale láska a milování je lepší.
1998/3Desire264 N Nepravý rančerKdo je Noah Cambell? Muž bez minulosti, který koupil ranč Flying. Je plný tajemství a navíc se podobá hollywoodské hvězdě. Dokáže jeho šarmu odolat manažerka ranče Dulcy?
2000/12Desire396 N Nebezpečná plavbaMěl tvář filmové hvězdy, na sobě smoking a v ruce kovbojský klobouk. Lilly netušila, kdo je záhadný trosečník, kterého jí moře přineslo. Věděla jen, že mu musí pomoct. Jak se ale zachová neodolatelný cizinec, až se uzdraví a vrátí se mu zrak? Bude se chtít znát k nepříliš pohledné Havajce?

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Ko

Na seznam autorek od písmene K

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3166
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace