Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - B. J. Danielsová

Zobrazuji údaje o autorce B. J. Danielsová - Daniels, B. J.


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2011/2Záhady a romantika10 R Rokle smrtiEve Baileyová se po letech vrací do rodného ospalého městečka v Montaně. Několik týdnů po návratu se vydává na vyjížďku do pustiny, ve které zabloudí a nalezne na dně rokle trosky zříceného letadla s lidskými ostatky. Šerif Carter Jackson – její láska ze střední školy – zorganizuje pátrací akci a při spatření Eve si uvědomí, že ji ani po tolika letech nikdy nepřestal milovat.
V průběhu šerifova vyšetřování vycházejí najevo mnohá tajemství, která souvisejí nejen s Eveinou a Carterovou rodinou, ale i s ostatními obyvateli městečka Whitehorse.
2011/6Záhady a romantika14 R Ticho před bouříZástupce šerifa Nick Rogers byl v městečku Whitehorse nový. Předpokládal, že v takovém zapadákově na konci světa se nebude dít nic mimořádného. Ale když na zásnubní oslavě došlo k vraždě, s trochou váhání přijal pomoc krásné rodačky Laney, která byla odhodlaná přijít celé záhadě na kloub a očistit své příbuzné. Rozum celou dobu Nicka zrazoval od toho, aby si s Laney něco začal. Věděl, že to může ohrozit nejen jeho, ale i její život. Když pak hleděl do černé hlavně pistole, trpce si to vyčítal…
2011/8Záhady a romantika16 R Tichý cizinecBridger Duvall dorazil do městečka Whitehorse již před půl rokem a pronajal si starý ranč na kraji města. Pustil se do pátrání, ale úspěch mu stále unikal. Tajemství jeho původu zůstávalo i nadále zahaleno neproniknutelnou rouškou. Až když se seznámil s modrookou Laci Cavanaughovou, svitla mu naděje, že vnese světlo do dávných událostí. A také si díky ní poprvé od svého příjezdu ve městě nepřipadal jako naprostý cizinec. Bridger s Laci tráví stále více času a zdá se, že možná najde úplně něco jiného, než původně hledal…
2011/11Záhady a romantika19 R Nebezpečné otázkyAndi Blakeová uprchla do Montany před neznámým člověkem, který ji v jejím bývalém bydlišti začal obtěžovat - jako prvotřídní reportérka byla příliš na očích, a to se jí vymstilo. Domnívala se, že v Montaně bude schopna zvolnit tempo a zjistit pár věcí, které ji trápily ohledně její minulosti. Netušila však, že ohrozí životní klid a iluze Cadea Jacksona, když odhalí pravou totožnost jeho zemřelé ženy.
Během spletitého vyšetřování a objasňování mlhavé minulosti se Andi s Cadem sblíží… dokážou však přežít útoky nemilosrdné osoby v pozadí?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Da

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1906
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.02.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace