Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Svůdné detaily

Zobrazuji údaje o svazku Svůdné detaily


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/2Special135 G ASuzanne Forsterová (Forster, Suzanne)Muž musí stačitSvůdné detailyJamie přemluví svoji bývalou přítelkyni, aby se za něho před novináři vydávala. Lorna na jeho návrh přistoupí, protože se mu chce pomstít za to, že ji před půlrokem opustil. Nikdo z nich netuší, jak snadno k sobě opět najdou cestu.
2009/2Special135 G BDonna Kauffmanová (Kauffman, Donna)Horské sváděníSvůdné detailyAby Samantha trávila s Marshem více času a aby pochopila, jak hluboké jsou jeho city, zorganizuje Marsh její únos na svoji horskou chatu. Zde ji celý víkend poněkud netradičním způsobem přesvědčuje, že mu může důvěřovat a milovat ho.
2009/2Special135 G CJill Shalvisová (Shalvis, Jill)Zapomenuté snySvůdné detailyMia musí požádat o pomoc svého souseda a dlouholetého přítele Jakea, aby ji vytáhl z problémů, do nichž se ne vlastní vinou dostala. Jake ochotně souhlasí a postupně Mie naznačuje, že by byl rád, kdyby se jejich vztah z prostého přátelství vyvinul v lásku...

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2011
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.02.2009

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace