Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Ostrovy splněných snů

Zobrazuji údaje o svazku Ostrovy splněných snů


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2015/11Romány21 R ANora Robertsová (Roberts, Nora)Ztracené pokladyOstrovy splněných snůKate se vrací na ostrov, aby po otcově smrti dokončila jeho pátrání po vraku staré lodi, která měla převážet náklad zlata. Potřebuje zkušeného potápěče, a tak jí nezbývá než obrátit se na Kye, svou první a jedinou lásku, kterou kdysi opustila? Jejich společné hledání ovšem odhalí více pokladů, než očekávali!
2015/11Romány21 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně mořské soliOstrovy splněných snůOstrov Cozumel se už před deseti lety stal pro Liz novým domovem. Pro Jerryho, mladého instruktora potápění, byl Cozumel domovem pouhé dva týdny - než ho našli zavražděného na mořském dně. A pak do Lizina života vtrhne Jerryho bratr Jonas, s touhou po pomstě ve svém srdci?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 784
Denní počet: 1
Počítáno od: 10.02.2016

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace