Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Noční příběhy II

Zobrazuji údaje o svazku Noční příběhy II


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/6Černá růže10 Q ANora Robertsová (Roberts, Nora)Noční stínNoční příběhy IIColt Nightshade hledá dceru svých přátel, která utekla z domova a byla unesena. Stopa ho zavede do Denveru, kde se setká se svým starým přítelem, kapitánem na policii. Ten mu přidělí Altheu Graysonovou, aby mu pomohla případ vyřešit. Colt brzy zjistí, že ho Althea přitahuje, ale ta se stálému vztahu brání.
2002/6Černá růže10 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční dýmNoční příběhy IIRyan Piasecki vyšetřuje sérii požárů, ohrožujících existenci společnosti, která patří Natalii Fletcherové. Během vyšetřování se Ryan s Natalií sblíží, ovšem je mu jasné, že to je žena zvyklá pohybovat se v naprosto odlišné společnosti než on. Odstraní jeho pochyby další nebezpečný požár, v němž Natalie málem přijde o život?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2680
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace