Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Nevěsta z města

Zobrazuji údaje o příběhu Nevěsta z města


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/12Romance525 B Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nevěsta z městaSebevědomá londýnská podnikatelka Maggie se vydala do venkovského městečka, aby tam v dražbě koupila domek pro svou babičku. Cestou ji ale překvapil přívalový déšť a Maggie uvízla s autem uprostřed brodu. Ještěže v tu dobu kolem projížděl Finn Gordon, který ji zachránil! Než se oba nadáli, vzplanula mezi nimi láska, o které neměli ani tušení. Ale osud jim připravil řadu nedorozumění a je jen na nich, aby se vzájemně přesvědčili o hloubce svých citů!
2012/8Zlatá kolekce8 U Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nevěsta z městaSebevědomá londýnská podnikatelka Maggie se vydala do venkovského městečka, aby tam v dražbě koupila domek pro svou babičku. Cestou ji ale překvapil přívalový déšť a ona uvízla s autem uprostřed brodu. Ještě že v tu dobu kolem projížděl Finn Gordon, který ji zachránil! Než se oba nadáli, vzplanula mezi nimi láska. Ale osud jim připravil řadu nedorozumění a je jen na nich, aby se vzájemně přesvědčili o hloubce svých citů!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1720
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace