Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Není to pravda, ale ...

Zobrazuji údaje o příběhu Není to pravda, ale ...


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2024/5Sladký život526 Y Chantelle Shawová (Shaw, Chantelle)Není to pravda, ale ...Rafaelovi se zhroutil svět! Tu ženu, která vtrhla s malým dítětem na schůzi, jež měla změnit osud jeho firmy, nikdy neviděl. A věděl, že zkrátka Bertieho otec nemůže být. Jenže Ivy si tím byla tak jistá!
Pro Ivy bylo nalezení otce dítěte její zesnulé sestry, o něž se starala, otázkou cti… ale i ekonomickou nutností. Jenže Rafa si byl tak jistý, že Bertie jeho syn být nemůže!
A do toho ten problém… Ivy Rafu přitahovala, přestože ji považoval za zlatokopku a lhářku, a on přitahoval ji, přestože jím pohrdala a navíc měla pocit, že tím zrazuje památku mrtvé sestry. A pak… pak ji Rafa zničehonic požádal, aby hrála jeho snoubenku. A aby Bertieho vydávali za svého syna!

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 11
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.06.2024

Poslední modifikace 31.05.2024, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace