Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Kolekce Na léto

Zobrazuji údaje o edici Kolekce Na léto


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/61 U AChristine Rimmerová (Rimmer, Christine)Strážný andělTessa Jonesová není po předchozích zkušenostech vůči mužům příliš přátelsky naladěna. Když se však u jejího domu objeví vážně zraněný cizí muž, jen těžko jej může ponechat bez pomoci. Neznámý vůbec netuší, jak se jmenuje, ani odkud přišel. Jediné, čím si je jistý, že jej Tessa od první chvíle silně přitahuje. Co jí však může nabídnout, když ztratil paměť a o své minulosti neví vůbec nic?
2011/62 U BGina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Žít a milovatDani Madisonová se rozhodla pro nový začátek. Konečně přestane být závislá na rodině a na mužích. To by ale nesměl hned vedle ní bydlet Teague McCauley! Tento zapřisáhlý starý mládenec způsobí, že její sny o nezávislosti začínají dostávat nebezpečné trhliny.
2011/72 U AMarie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Lék na osamělostMirandin svět se zhroutil jako domeček z karet, když jejího zbožňovaného otce, bývalou baseballovou hvězdu, obvinili z podvodu. Poslední věc, kterou nyní po letech potřebuje, je, aby se nějaký sportovní novinář začal pídit po podrobnostech jejich rodinné tragédie… byť je tak okouzlující a přitažlivý! Mikeův návrh, že udělá s otcem interview, nejdřív Miranda rázně odmítne!
2011/72 U BReaAnne Thayneová (Thayne, RaeAnne)První polibekKdo je vlastně Harry Maxwell, jemuž Anna pronajme podkroví ve starém viktoriánském domě, který zdědila po své přítelkyni? Tento poručík na zdravotní dovolené stejně tak nedůvěřuje Anně, kterou považuje za podvodnici. Jak jinak by mohla přimět jeho tetu, aby úplně cizí ženě odkázala dům, kde trávil dětství?
2011/83 U ATara Taylor Quinnová (Quinn, Tara Taylor)Sophiino tajemstvíSophie právě zjistila, že čeká miminko! Svůj tajný milenecký poměr s Duanem Kochem však za žádnou cenu nesmí prozradit, protože by ohrozila jeho slibnou kariéru. Přestože společně strávené chvíle pro ně představují oázu stranou okolního světa, Sophie ví, že nejsprávnějším krokem by bylo, kdyby z jeho života odešla. Když ji ale Duane překvapí žádostí o ruku, najde v sobě Sophie sílu opustit muže, jehož miluje?
2011/83 U BLinda Warrenová (Warren, Linda)Milostné dopisyTěhotenství? Ve třiačtyřiceti letech? Claire Rennelsová, matka dvou dospělých dcer, stojí před jedním z nejtěžších rozhodnutí v životě. Má se vzdát dlouho odkládaného snu o studiích na vysoké škole a stát se znovu matkou? Odpověď se ukrývá ve svazku starých milostných dopisů, důkazů lásky, která ani po letech neztratila dech…

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3069
Denní počet: 1
Počítáno od: 20.06.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace