Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Moyra Tarlingová

Zobrazuji údaje o autorce Moyra Tarlingová - Tarling, Moyra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/7Romance277 A Svatba na počkáníJade uvízne v zasněženém domě s Evanem, svým bývalým snoubencem. Vidina noci pod jednou střechou ji děsí, a to ještě netuší, že Evan tu není sám...!
2000/12Romance395 C Diamanty pro KateKate Turnerová přijme práci osobní ošetřovatelky Marshalla Diamonda, který se zotavuje po autohavárii, a vychovatelky jeho pětileté dcery. Netuší však, že v ní Marshall pozná svoji první lásku, kterou kdysi opustil - ale na kterou nikdy nezapomněl!
2001/8Romance441 C Diamantová nevěstaPiper Diamondová se po letech vrací do rodného městečka. Otec dítěte, které nosí pod srdcem, tragicky zahynul a Piper čeká soudní proces s jeho rodiči, kteří si na vnouče dělají nárok. Jediný způsob, jak jim v tom zabránit, je najít muže, který by byl ochoten se s ní oženit. Nabízí se Kyle Masters, její dávná láska... Ten jí ale před osmi lety dal košem. Jak se asi zachová dnes?

Počet zobrazených záznamů: 3

Na seznam autorek začínajících na Ta

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2981
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace