Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Judith Ansellová

Zobrazuji údaje o autorce Judith Ansellová - Ansell, Judith


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/12Romance156 D Domov srdceDoktorka Gena Lambová je mladá, půvabná, ale také velmi schopná lekářka. A to je důvod, proč opouští Austrálii a odjíždí pracovat do Sudánu. Není lehké čelit nemocem a podnebí této drsné země. Ještě těžší je však odolávat přitažlivosti doktora Richarda Maddisona….
1996/6Romance180 D Osudová výzvaPenny pracuje jako psychologická poradkyně na oddělení vážně nemocných dětí. Je to práce náročná, důležitá a dojímavá... Penny však neví, jestli ji primář Dr. Nicolas Adams bere opravdu vážně. Stála by o to - primář je totiž po čertech pohledný chlap!
1996/9Romance192 D Věrné srdceBudoucí sestřičku Phoebe mají v nemocnici všichni pacienti rádi - a vypadá to, že ji mají rádi i lékaři! Kterého z nich si Phoebe asi vybere?
1999/9Romance334 B V objetí láskyNa novou sestřičku Ellii Standishovou působí zpočátku vedoucí lékař Charlie Carmody dojmem milého dobromyslného a trošku nemotorného medvěda. Proto ji překvapí, když se Charlie na operačním sále náhle promění v naprosto dokonalého profesionála. A když navíc Ellie zjistí, že Charlie je i okouzlující muž s podmanivým úsměvem, překvapení neberou konce...

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na An

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3759
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace