Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Joanna Fulfordová

Zobrazuji údaje o autorce Joanna Fulfordová - Fulford, Joanna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2015/1Historická romance404 W Setkání ve tměHraběnka Claudia Brudenellová alias Claudine již dávno nabídla své služby Anglii - válečnému úsilí napomáhá v roli špionky, a kvůli tomu se často objeví i na místech, o jejichž existenci by jako úctyhodná žena neměla vůbec vědět. Při jedné misi se na jednom takovém místě setká s mužem, který ji okamžitě uchvátí a zaujme.
Antoine Duval je opředený tajemstvím - jeho znetvořená tvář má v sobě znepokojivé kouzlo i příchuť nebezpečí. A navíc… navíc je Claudii čímsi povědomý. Kdyby tak mohla zjistit, co to je!
2015/6Historická romance414 W Paní na CastlemořeLady Isobelle nedlouho po svatbě ovdoví, ale ztraceného manžela neoplakává. Spíš se obává budoucnosti, neboť je vdova bez dítěte a obává se, zda někdy vůbec otěhotní. Zbývá jí tedy buď přijmout každého ženicha, který se vyskytne, nebo odchod do kláštera.
Statečný lord Ban přišel ve válce o pozemky i o rodinu, a tak by se mu dcera majitele panství jako manželka hodila. Navíc je Isobelle pohledná a milá. Jak to ale bude s pokračovatelem jeho rodu?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Fu

Na seznam autorek od písmene F

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1265
Denní počet: 1
Počítáno od: 24.01.2015

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace