Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Mayneová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Mayneová - Mayne, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/5Historická romance18 Z Pán ostrovaOd Hugha O'Neilla očekávají jeho lidé, že se mu podaří vyhnat Angličany od irských břehů. Sám Hugh však neví, jaký osud ho čeká, dokud nezachrání krásnou Morganu Fitzgeraldovou. Říká se, že je čarodějce a vlastizrádkyně a je odsouzena žít svůj život na útěku, aby zachránila čest svého rodu. Ovšem jen do chvíle, kdy zavolá na pomoc dávné duchy - a objeví se Hugh O'Neill, statečný bojovník od Ulsteru.
2003/4Special56 G Jezerní pannaTala, dcera Griffinova, je princeznou a kněžkou keltského lidu, žijícího v Ardenském lese. Jednoho dne přichází vikinský lord Edon Halfdansson, pověřený králem, aby stmelil nepřátelské strany sňatkem s Talou. Edon je okouzlen její krásou a váhá, zda je to jejím magickým uměním, nebo zda jde o skutečnou lásku.
Dokáže Edon v nespoutané Tale probudit něžný cit, nebo se jejich manželství stane pouze pokračujícím bitevním polem?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2963
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace