Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - DeAnna Talcottová

Zobrazuji údaje o autorce DeAnna Talcottová - Talcott, DeAnna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/5Romance365 A Osudová volbaKrásná a tichá Abigail vždycky obdivovala jak svoji sestru-trojče, tak jejího přítele ze střední školy Jacka. A tak když se Jack po dlouhých deseti letech znovu objeví ve městě a splete si ji s její sestrou, myslí si, že nebude ničemu vadit, když ho při jeho omylu chvíli nechá. Jenže Jack, jak se o něco později ukáže, na to má úplně jiný názor...
2003/1Romance Duo533 T AZachráněná chůvaPo prvním setkání s Jaredem Gillettem si Nicki Hollidayová myslí, že je to dokonale chladný podnikatel bez jakéhokoli citu. Protože je ale v zoufalé situaci, neodmítne jeho nabídku a ujme se výchovy jeho pětileté dcerky. To však netuší, co všechno ji čeká v jeho domě... Začíná nový rok a Nicki sama se přesvědčí, že zázraky se ještě dějí!
2004/2Romance589 B Svatba s andělemCupid Jonesová má zvláštní nadání: umí udělat lidí šťastnými a dopomohla mnoha párům k manželství. Jen ona sama zůstává osamělá a čeká na toho pravého. Při setkání s Burkeem Rileyem si je jistá, že je to u ní láska na první pohled! Jen kdyby Burke neměl své srdce jako kus kamene...
2004/11Romance635 C Láska podle legendyMallory Chevalleová, bohatá dědička z Narvalu, už dlouho pátrá po bájném koni. Její hledání ji přivádí až do dalekého Wyomingu. Zde potkává nejen vysněného koně v podobě vzpurné Peggy Sue, ale i jejího majitele Chasea Wellse. Brzy zjišťuje, že pod jeho drsnou slupkou tluče něžné, ale zklamané srdce. Dokáže Chasea přesvědčit, že i legendy se občas plní a i na něho v životě čeká láska?
2005/11Romance695 C Náhradní snoubenkaLord Brett Hamilton se ocitl v úzkých: rodiče ho chtějí oženit s dívkou, kterou nemiluje, ale která vyhovuje jeho společenskému postavení! Nezbývá mu nic jiného než požádat kolegyni Sunny Robinsonovou, aby sehrála roli jeho snoubenky. Po čase stráveném společně si však oba uvědomují, že jejich dobře hrané role jsou skutečné a život bez toho druhého si nedovedou představit!
2006/9Romance Duo747 T BDuhový prstýnekClaire a Hunter spolu vyrůstali a plánovali společnou budoucnost. Když Hunter Claire oznámil, že odchází z jejich městečka hledat štěstí do velkoměsta, její sny se rozplynuly. Po dvanácti letech se Hunter vrací jako úspěšný mladý muž, který vyzrál a ví, co chce. Může Claire něco nabídnout muž, který jí kdysi vzal její sen?
2012/2Special na přání185 G ASvatba s andělemPřekvapení na ValentýnaVedoucí poštovního úřadu Cupid rozhodně neměla v úmyslu se splést a dát dopisy s nabídkami k sňatku pro Burkea Rileye někomu jinému. Ale stalo. Jindy ostýchavý rančer Burke je na nejvyšší míru rozezlen a striktně požaduje, aby mu Cupid našla nevěstu – a to co nejdříve! Jak k tomu nakonec došlo, že právě na svatého Valentýna stojí Burkeovi po boku u oltáře právě Cupid?

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ta

Na seznam autorek od písmene T

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3297
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace