Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cheryl Anne Porterová

Zobrazuji údaje o autorce Cheryl Anne Porterová - Porter, Cheryl Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/11Láska a smích6 X Muž k nakousnutíKam až je její matka schopna zajít ve snaze dostat ji pod čepec? To Julie Cochranová raději ani nechce zjistit. Jenže jednoho dne jí matka až domů přivede nádherného dvouletého chlapečka. A po jejím boku stojí ... ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla.
2004/12Romance641 D V sídle milionářeMohlo by se to stát i vám... Jayde se snad konečně podaří překonat věčnou smůlu, která ji pronásleduje, a získá práci na Floridě. Má dohlížet na nádherné a přepychově vybavené sídlo mladého, milého a pohledného multimilionáře Brada Haleho. Netuší však, že to mezi nimi bude od počátku jiskřit a že se po krátké době do svého zaměstnavatele zamiluje... Může být ale jejich vztah někdy rovnocenný?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Po

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2729
Denní počet: 1
Počítáno od: 30.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace