Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Cassie Milesová

Zobrazuji údaje o autorce Cassie Milesová - Miles, Cassie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2002/1Intriky1 IN RukojmíBěhem jednoho jediného dne se Carrii Lambové změní celý život. Při přepadení banky se stane rukojmím Ryana Dallase, nebezpečného muže se svůdným úsměvem a výjimečnými schopnostmi. Carriino zajetí však nabývá zcela jiných rozměrů. Ryan poodhalí roušku skrytých vztahů mezi bankovní loupeží a nebezpečnými, dlouho hledanými násilníky. V ohrožení života se Ryan a Carrie vydávají po stopách šéfů podsvětí, oba jsou nuceni se skrývat, a přitom získávají vzájemnou důvěru a pomalu otevírají svá pečlivě uzamčená srdce lásce.
2011/1Záhady a romantika9 R Vražedná krásaPůvabná třicátnice Emma Richardsová, která je napůl indiánka, žije v ústraní na okraji Kenner City. Nikdo nemá ani tušení, že se živí psaním špionážních bestsellerů. Je však také médiem, často navazuje spojení s duchy zemřelých. Když ale policie najde za městem opuštěné auto její sestřenice a v něm půlročního Jacka, nezbývá Emmě než se o synovce postarat a zároveň zapojit všechny své schopnosti, aby zjistila, co se sestřenici stalo a kde ji hledat. Kriminalista Miguel Acevedo se jako racionálně uvažující člověk jen těžko smiřuje s tím, že Emma další postup pátrání rozhoduje podle instrukcí ze záhrobí. Záhy se však mezi nimi vytvoří silné pouto a Miguel je připraven ochránit Emmu přede všemi padouchy, kteří ji ohrožují.

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Mi

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2451
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace